Firma FotonPraca

Uważamy, że niedopuszczalne jest wykorzystanie kogokolwiek do celów komercyjnych. Naszym celem jest tworzenie prostych i przejrzystych relacji z zachowaniem równowagi pomiędzy interesami klientów a partnerów.
Czym się zajmujemy?
Foton Praca
Firma FOTON świadczy profesjonalne usługi w zakresie doboru pracowników z Ukrainy oraz użyczenia ich Polskim Przedsiębiorstwom o każdym profilu działalności.

Historia powstania firmy
FotonPraca

W 2011 roku, gdy w Polsce z powodu znacznego odpływu siły roboczej odczuwano niedobór wykwalifikowanych pracowników w wielu gałęziach gospodarki, została założona nowa firma.

W tym czasie Polacy masowo wyjeżdżali do pracy za granicą, ponieważ tam mogli zarobić znacznie więcej, niż w rodzimym kraju. Założyciele firmy postanowili więc stworzyć typowe agencje zatrudnienia obywateli Ukrainy, Mołdawii i Białorusi w Polsce.

Jednak w trakcie działalności firmy, musieliśmy rozwiązywać nie tylko kwestie zatrudnienia, ale i ochrony praw zarówno pracowników jaki i pracodawców oraz  zgodności wszystkich procedur z przepisami.

Należało stworzyć zupełnie nowe metody działania.  W odpowiedzi na wyzwania dzisiejszego rynku pracy, firma Foton wypracowała nowe podejście, mające rozwiązać wcześniej nierozwiązywalne problemy branży.

Tak powstała firma „Foton” z wyjątkową kadrą, dla której humanitarne podejście do problemów klientów to  nie tylko puste słowa.

 • DLA KOGO POWSTAŁA NASZA FIRMA?

  Dla obywateli Ukrainy, Mołdawii i Białorusi z każdym poziomem dochodów, którzy szukają pracy w Polsce i potrzebują ochrony swoich interesów majątkowych na terytorium obcego państwa.

 • JAKIE POTRZEBY ZASPOKAJAMY?

  Zaspokajamy podstawowe potrzeby naszych klientów – zapewnienia bezpieczeństwa finansowego i bezpiecznego zatrudnienienia. Nasi klienci wiedzą, czym jest prawdziwa stabilność i spokój.

 • W JAKI SPOSÓB MOŻEMY OSIĄGNĄĆ SUKCES W SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI?

  Usługi firmy Foton pozwalają klientom efektywnie wydawać swoje pieniądze. Sukces firmy gwarantują jej specjaliści, którzy szybko podejmują decyzje optymalne dla tych, którzy chcą ubiegać się o pracę w Polsce.

 • DLACZEGO ZAWSZE BĘDZIEMY SKUTECZNI?

  Nie przestajemy się w rozwijać, oferując swoim klientom najbardziej aktualne oferty i zapewniając najlepsze warunki do pracy w Polsce. Ponadto, głównymi zasadami  firmy Foton są: uczciwość w usługach finansowych,  umowach i stosunkach międzyludzkich, a także wiedza i profesjonalizm.

CELE FIRMY FOTON

W historii swojej działalności, nasza firma cieszy się doskonałą reputacją. Zdając sobie sprawę, że prawdziwe zaufanie rodzi się w bólach, wymaga czasu aby wzrosnąć i dlatego jest bezcenne.  Dlatego robimy co w naszej mocy aby stale zasługiwać na najwyższe zaufanie i wsparcie naszych  klientów i partnerów.

Tylko sekunda dzieli Cię od zostania naszym klientem, jednak wciąż masz wątpliwości, czy możemy zostać Twoimi najlepszymi przyjaciółmi? Dziewięć z dziesięciu naszych klientów poleca nas swoim znajomym,  szukającym godnej uwagi pracy w Polsce.

Zapraszamy do grona naszych przyjaciół!